Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna skpb.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Informacje i ogłoszenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Nasze zdjęcia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bysiek
Admin


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 94

PostWysłany: Wto Gru 19, 2006 9:29 pm    Temat postu: Informacje i ogłoszenia Odpowiedz z cytatem

Witam

Startujemy z własną galerią, taką w której znajdziecie zdjęcia z wyjazdów i nie tylko.

Kilka zasad i informacji na początek czyli FAQ

1.Jak umieszczać tu zdjęcia :
Jest kilka sposobów :
- przesłać je do mnie ( Bysiek ) a ja je umieszcze ( na zewnętrznym ftpie )
- wrzucic gdzieś na siec i je podlinkować tutaj
- ( opcja w produkcji ) Tworze stronke na której po zalogowanu można będzie dodać zdjęcia oraz która sama wygeneruje kod do umieszczenia tu na forum

2.Jakie są ograniczenia co do wielkości zdjęć
Nie każdy dysponuje szybkim łączem, wiec na początek starajmy sie umieszczać zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 640x480 ( wiem że to mało )

3.Czy i tu panuje cenzura
Oczywiście, że tak ! Wink Prosze o zachowanie niepisanych zasad kultury, nie umieszczanie zdjęć naruszających godność innych. I czasami przydało by sie zapytac osoby ze zdjęcia czy sie zgadzają żeby zobaczył je cały świat.

4.< tu chwilowo pusto >

5.A i dodatkowe zasady napisze sie w miare rozwoju pomysłu

Masz jakiś pomysł dotyczący tego działu ? Napisz !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Nasze zdjęcia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 3+2 =


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum