Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna skpb.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piesza wyprawa granicami dookoła Polski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vampirz
Turysta barowy


Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 75

PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 8:39 am    Temat postu: Piesza wyprawa granicami dookoła Polski Odpowiedz z cytatem

ma facet fantazję Smile
http://www.dookolapolski.2net.pl/

_________________
"...Wypijesz kieliszk?
-Nie.
Taka odpowiedz w tych stronach jest rzadko?ci?, wi?c si? natychmiast poprawi?.
-A szkalnk?? "
opowie?ci bieszczadzkie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal
Turysta miedzybarowy


Dołączył: 28 Wrz 2006
Posty: 167

PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bazowałem dwa lata temu w Hucie to miałem lepszego zawodnika. Też szedł dookoła Polski. Ponieważ w trakcie Jego wędrówki umarł Papież, to przekształcił swój marsz w pochód poświęcony Papieżowi. Ten tutaj to chyba idzie wyekwipowany w porządny sprzęt. Ten mój natomiast był rezydentem schroniska dla bezdomnych w Wałbrzychu i właśnie mu się rozlatywały buty, a następne miały na niego czekać na strażnicy w Krynicy - ufundowane przez straż graniczną. O jakichś gore-texach to w ogóle należy zapomnieć. Żył z tego co zarobił po drodze - jak mu się pieniądze skończyły, to się zatrzymywał na 2-3 dni do dorywczych prac. Na bazę przyszedł absolutnie bez żadnego jedzenia, więc dałem mu kawałek kiełbasy i jakąś konserwę na drogę na drugi dzień.
Z całym szacunkiem dla Pana Wojciecha Bogusława Różyckiego, jego fantazja w porównaniu z moim bezdomnym jest chyba niewielka Very Happy

_________________
Post?puj wedle takich tylko zasad, co do których mo?esz jednocze?nie chcie?, ?eby sta?y si? prawem powszechnym - Immanuel Kant
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+4 =


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum