Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna skpb.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Reklama wrrrrr

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Avrin
Turysta barowy


Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 67

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 6:57 pm    Temat postu: Reklama wrrrrr Odpowiedz z cytatem

Co to za reklama,ze sie wylogowac normalnie nie mozna????!!!!! wrrrrr Ale mi to dziala na puder!!!!!!! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ad?ela
Gość





PostWysłany: Nie Cze 20, 2021 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest przykład na antyreklamę , skoro budzi takie emocje. Jednak ja uważam, że nie powinno się ogólnie wszystkich reklam negować, bo to wcale nie oznacza, że skoro jedna jest nie okej, to wszystkie inne również takie są. Ogólnie wydaje mi się, że warto pomyśleć o takiej https://versus-targi.pl firmie, jeśli reklama ma być na targach.
Powrót do góry
oliviaa
Gość





PostWysłany: Czw Cze 15, 2023 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklamy wiem, bywają denerwujące, ale są potrzebne. Wiem po sobie odkąd prowadzę swoją firmę i muszę na bieżąco stawiać na różne rozwiązania. W tym momencie będę na materiałach płyty dibond tworzyć reklamę lokalną, bo i w tradycyjny sposób trzeba się też reklamowa.
Powrót do góry
bonnifacccy



Dołączył: 18 Cze 2023
Posty: 3

PostWysłany: Nie Cze 18, 2023 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 5+5 =


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum