Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna skpb.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzień Pocztowca :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domi
ślimak górski


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 47

PostWysłany: Sro Paź 18, 2006 11:06 am    Temat postu: Dzień Pocztowca :) Odpowiedz z cytatem

Sztyrlicowi z okazji Dnia Pocztowca życzę wielu sukcesów zawodowych i nie tylko...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal
Turysta miedzybarowy


Dołączył: 28 Wrz 2006
Posty: 167

PostWysłany: Sro Paź 18, 2006 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztyrlicowi gratuluje firmy w której pracuje... mieli być sponsorami jubileuszowego koncertu Stana Borysa, ale przeznaczyli kasę na Dzień Pocztowca... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stirlitz
Admin


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 269

PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łaaaa wzruszyłem się! Dziękuję za życzenia, nie spodziewałem się. Teraz to święto nazywa się oficjalnie 'dzień łącznościowca'.
Kowal, nawet nic nie mów. Mój dyrektor jest tak skąpy, że sami musieliśmy zrobić sobie imprezkę. W innych centrach mieli catering, wódeczkę z socjalnego, no ogólnie zwyczajowe świętowanie. A u nas tak po pokojach...
A co do Stana Borysa... kariera mu się w stanach nie udała więc przypomniał sobie o rodzinnych stronach. Czy my lamentujemy na łamach gazet, że jakaś firma nie zasponsorowała nas pomimo próśb? Żenujące...

I tak mi się jeszcze... To, że firma jest skąpa to ja wiem. a przypominam sobie o tym każdorazowo dostając pasek z wypłatą. Jak ktoś wie o jakiejś fajnej firmie gdzie jest wakat to niech da znać Smile

_________________
"Podró?e s? diabelskim wynalazkiem cz?owieka, który pod wzgl?dem nieprzyjemno?ci, zm?czenia, niebezpiecze?stw, utraty czasu, szarpaniny da si? porówna? tylko z wojn?" Henri Millon Montherlant
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 1+2 =


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum