Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna skpb.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POLSKA - PORTUGALIA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Kultura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dziadek
Bywalec pogórzy


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 210

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcą to potrafią. Stawiam, że nastepnym razem przewalą z ostatnią drużyną w tabeli. Proste to Polska. Laughing

Dodane po 10 minutach:

Mam na myśli Azerbejdżan 24 marca. Wcześniej 15 listopada z Belgią ale ten pominąłem bo musze z wróżka sie naradzić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stirlitz
Admin


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 269

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, śmiem twierdzić, że mecze piłki nożnej nie mieszczą się w dziale 'kultura'. A już zwłaszcza naszej reprezentacji. Dla nich trzeba by założyć dział 'partactwo'.
_________________
"Podró?e s? diabelskim wynalazkiem cz?owieka, który pod wzgl?dem nieprzyjemno?ci, zm?czenia, niebezpiecze?stw, utraty czasu, szarpaniny da si? porówna? tylko z wojn?" Henri Millon Montherlant
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dziadek
Bywalec pogórzy


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 210

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, a słyszałeś kiedyś Stirlitz kiedyś taki zwrot - imprezy sportowe-? W podtytule działu "kultura" jest słowo -imprezy-. Przemyj oczka a dostrzeżesz. Wink A co do naszej reprezentacji to......... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal
Turysta miedzybarowy


Dołączył: 28 Wrz 2006
Posty: 167

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, no w szoku jestem, nasza reprezentacja zagrała zupełnie jak za Janasa, tylko przed mistrzostwami, albo jak za Engela. Podobał mi się zwłaszcza Bronowicki, Golański też zagrał nienajgorzej. Ciekawe, ze Beenhaker ich wynalazł jednego w Koronie Kielce (Golańskiego),a Bronowicki jeszcze niedawno kopał w Łęcznej a wczoraj ogrywali największe tuzy europejskiej piłki. Bardzo dobre zawody Żurawskiego, wraca do formy.
Czemu nasza reprezentacja gra ostatnimi czasy rewelacyjnie w eliminacjach, a na mistrzostwach już nie?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Kultura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 1+4 =


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum