Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna skpb.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witamy na Forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bysiek
Admin


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 94

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 9:24 am    Temat postu: Witamy na Forum Odpowiedz z cytatem

Forum ma służyć wymianie informacji miedzy Przewodnikami i Sympatykami Koła SKPB w Rzeszowie - tematy dostępne tylko dla zarejstrowanych użytkowników. Oraz w celu kontaktu z ludzmi spoza koła - tematy ogólno odstepne

Prosze podawać przy rejstracji informacje o sobie w celu szybszej identyfikacji i aktywacji konta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie:)Smile bo napisałeś coś tam coś tam ...że w Rzeszowie a jak mnie nie ma teraz w Rzeszowie:)Smile dobra dobra nie musisz odpowiadać...Pozdrawiam wszystkich zza wielkiej wody i podziękowania dla megi ze podesłała mi linka do forum bo przeciez Bysiek to nie pamięta o kolegach co mu "kanadyjkę" na pijackich imprezach grywali byli:)Smile
Powrót do góry
Bysiek
Admin


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 94

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamietam, jakże mógłbym zapomnieć kiedykolwiek. Przemek wybacz. Wiem że żadne tłumaczenia tu nie pomogą.
Mam nadzieje ze z tym forum zrobiło Ci sie bliżej do tego kawałka Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemek
Zagubiony turysta


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 20

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj zrobiło się zrobiło. Będe codziennie tu zaglądał w nadziei i oczekiwaniu na informacje od Was. Przez następne dwa tygodnie mnie jednak nie będzie bo normalnie biore sobie urlop w pracy i jadę na podbój Ameryki:)Smile Jade sobie nazachodnie wybrzeże zobaczyć czy Pacyfik się różni od Atlantyku:)Smile i wierz mi ze będe tęskniłSmile pozdrawiam chłopaku
_________________
"..kobieta ci?gni?ta za w?osy po ziemi nie nape?nia si? b?otem.."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vaneska
Turysta barowy


Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 80

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 5:12 pm    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Przemek??? Przemek B????? Zza wieeeelkiej wody??? Wróć że do nas wreszcie! (ja wróciłam więc i Ty możesz) Wink całkiem tu u nas ładnie... i górki takie fajne Wink i w ogóle Smile polecam Wink
Ściskam mocno :sunny:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lider
Bywalec pogórzy


Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 181

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałem dziś błogosławieństwo od Admina, więc niniejszym witam wszystkich forumowiczów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemek
Zagubiony turysta


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 20

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

błogosławieństwo od Admina...to piekna rzecz..niewielu było takich którzy dostapili zaszczytu i niewielu takich bedzie...mozna by rzec że nigdy tak niewielu (adminów) nie uczyniło tak wiele tak licznym...nie bardzo wiem do czego zmierzam:)Smile pozdrawiam
_________________
"..kobieta ci?gni?ta za w?osy po ziemi nie nape?nia si? b?otem.."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MR
Gość





PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 1:33 pm    Temat postu: pozdro Odpowiedz z cytatem

Hej. Pozdrawiam Panie Przemku, coprawda nie zza wielkiej wody ale...

Marcin Rembisz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 5+3 =


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum