Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna skpb.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wrażenia po Yappppppie:)???
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Kultura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Avrin
Turysta barowy


Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 67

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 4:56 pm    Temat postu: Wrażenia po Yappppppie:)??? Odpowiedz z cytatem

Poproszę uczestników koncertu o wyjaśnienie przydatności i zastosowania słowa "sruuuuu!!!!"RazzRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pluszcz
Admin


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 220

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheheeee
hmm hmm
Very Happy Very Happy Very Happy

nasza mocna ekipa niedawno wróciła..
i idzie odsypiać Wink
więc wrażenia jutro...

ps. SRU !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Avrin
Turysta barowy


Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 67

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim razie cierpliwie czekam do jutra Smile bo sądzę,że emocje będą trzymać jeszcze dluuuuugo:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stirlitz
Admin


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 269

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Disclaimer: Z powodu niewyspania, cześciowego braku kontaktu i refleksu niniejsza odpowiedź może zawierać treści niezgodne z rzeczywistością. Stanowi jednak odzwierciedlenie subiektywnego odbioru treści przez piszącego.

Zwrot 'sruuuu' / z yapowskiego - fon. sruuuu/ - powszechnie stosowana na Yapie i okolicach odpowiedź na dowolnie wybrane pytanie lub twierdzenie, oznaczająca: potwierdzenie, zaprzeczenie, zadowolenie, niezadowolenie, dezaprobatę. Stosowane również jako zwrot powitalny i pożegnalny. Etymolodzy wywodzą zwrot od chwili prezentacji patronów i sponsorów Yapy, których część z nieokreślonych przyczyn spotkała się z dezaprobatą sali i zanegowaniem ich pozycji słowami różnymi w tym - sru.
Ostrzeżenie: zwrot w nieokreślonych sytuacjach bywa ryzykowny w użyciu. Cytat pożegnalny jednego z członków kabaretu Smile, konferansjerów Yapy: "Zjapowałem się całkiem, muszę uważać w domu. Żona coś powie, ja odpowiem - sru i mam przerąbane przez najbliższe dwa lata"...

W razie wpisu w/w hasła redakcyjnego do słownika języka polskiego lub jakiegokolwiek innego, autor zastrzega sobie wszelkie prawa autorskie, w tym prawo do honorarium autorskiego.

_________________
"Podró?e s? diabelskim wynalazkiem cz?owieka, który pod wzgl?dem nieprzyjemno?ci, zm?czenia, niebezpiecze?stw, utraty czasu, szarpaniny da si? porówna? tylko z wojn?" Henri Millon Montherlant
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Megi
znawca wzniesień


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 293

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojoj... aleś Stirlitz to zakręcił Smile Zamiast prosto i logicznie wyjasnić nieobecnym Smile
A tak w naprawdę to to było bardzo trudne do wytłumaczenia zjawisko dla osoby postronnej... Trzeba było poczuć ten klimat tegorocznej Yapy, bedąc pośrodku tłumu, który krzyczał "no to sruu" wszystko stawało się jasne Smile
Myslę, że to tak jakby szukac odpowiedzi na to co oznacza hasło do prowadzących "zrób fikołka" - hi, hi, hi Smile A oni robią - nie mając innego wyjścia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pluszcz
Admin


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 220

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo "pokaż klatę"...
publiczność yapowska jest po prostu specyficzna..

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Avrin
Turysta barowy


Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 67

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy Yappppowicze dolecieli do płytek DVD z 2006 roku??? oraz czy ewentualnie można prosić i udostępnienie??? Zresztą mam nadzieję,że naświetlicie na "powitaniu" atmosferę tych koncertówSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Neron
Bywalec pogórzy


Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 248

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś od Nerona o Yapie Evil or Very Mad Dom o zielonych płatach mózgowych....Mimo że miał zakaz wykonywania "Łematy"Zagrał ją Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad bez podania kto jest autorem tekstu i muzyki Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Tak jak by to byla ich własność WRRRR Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Amen dla wgórowców Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Dodane po 3 minutach:

Dodam że dawno nie bylem tak vqrviony

Dodane po 15 minutach:

Vaneska miłych snów Evil or Very Mad pozdrawiam Neron
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stirlitz
Admin


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 269

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neron, w tym kraju takie sprawy załatwia się w sądach. A nie na forach. My wiemy, że to twoja piosenka.
_________________
"Podró?e s? diabelskim wynalazkiem cz?owieka, który pod wzgl?dem nieprzyjemno?ci, zm?czenia, niebezpiecze?stw, utraty czasu, szarpaniny da si? porówna? tylko z wojn?" Henri Millon Montherlant
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Neron
Bywalec pogórzy


Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 248

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A poszlo o to:"witaj

Drogi Wojtku trzy sprawy:

1. Prosiłbym Cię o nie wysyłanie mi mp3, nie mam czsu ani możliwości ich
odsłuchać
2. wracając do TWojego WULGARNEGo meila który mi wysłałeś na początku
sierpmnia bodajże a Ci nie odpisałem, jestem zażenowany kolejny raz Twoją
wypowiedzią - generalnie Neron jest sdprawa organizatorów dowolenej
imprezy w Polsce kogo zaproszą - to oni biora odpowiedzialność za to jak
imprez wypadnie i za jej stronę finnasową, niesłyszałem jeszczeżeby ktoś
miał obowiazek kogoś zapraszać, a zwłaszcza kogoś kto ma problemy z
zaspiewniem swoich pisenek i jest podpity na scenie. Dotychczas Cię
broniłem i chciałem Ci pomóc po tym hamskich idennym meilu, kolejna Twoja
żenującą wypowiedzią - mówię stop - i generalnie prosiłbym Cię o nie
kontaktowanie się ze mną, nie mam po prostu ochoty.
3. trzecia sprawa - zgodziłeś sie abyśmy zagrali Łemate jako Dom , lubimy
tę piosenkę etc, ale jeżeli ja umieszczasz w naszym wykoniu ten utwór na
swojej stronie pisząc so bie jako wykoanwca w jednym miejscu ( to akurat
rozumiem, ze pomyłkowo pewnie) nie pytając się o nas jako zespołu o zgodę
i mnie jako wydawcy, to czuje, ze coś jest nie w porządku, podobnie jak to
zrobiłeś pisząc o koncerccie W górach w Jaślie na forach, nie
porozumiewąc się w tej sprawie.
Neron, to po prostu brak szacunku dla nas.

Zrób z każdym z tym punktów co chcesz, ja jak wyraziłem chwilę wczesniej
nieo koncerccie W górach w Jaślie na forach, Twojej zachowania i wypowiedzi są
dla mnie ŻENUJĄCE.
w


Odpowiedź:
Witam Smile)) Zaczne od trzeciej ,piszesz :" podobnie jak to
zrobiłeś pisząc o koncerccie W górach w Jaślie na forach, nie
porozumiewąc się w tej sprawie"ot to Mnie "Ktosiu" zaskoczyłeś(znowu kłamstwo fuj fuj to było forum
Sylwka pytałem go czy by zagrałw Jasełku) Wojtek na następny dzień z rana
do mnie zadzwonił i wszystko zostało wyjaśnione:(((
(teraz absolutnie nie dopuszcze by w górach u Mnie grało)
Tyle kłamstw jednym tchem???że Ci język pypciami nie oblazłSmile))
Co do Łematy to myśle że nawet nie wchodziłeś na tą strone bo
tak wyglądała strona przed jej skasowaniem:(((poza ty to zespół który śpiewa czyjąś piosenke jest
na samym początku przedstawić autora)
A tu z byłej strony Łematy:
"Łemata utwór z płyty W GÓRACH JEST WSZYSTKO CO KOCHAM cz. III wyknuje - SMS: LP148548
Poleć znajomym
Posłuchaj:
Graj LoFi (3:36, 24kbps mono)
Graj HiFi (3:36, 128kbps stereo)
Ściągaj (3373 KB)
Dodaj Twój komentarz
Tekst utworu:
„Rozmyślania nad wodospadem – Łemata utwór z płyty W GÓRACH JEST WSZYSTKO CO KOCHAM cz. III
wyknuje "Dom o zielonych progach „ muz.sło. Wojtek"NERON"Warchoł
Pamiętam tylko tabun chmur się rozwinął C,G,a,e, I cichy wiatr wiejący ku połoninom F ..."(FUUUJ)Kłamstwo!!!

Teraz pierwsza nic nie pisałeś "Ktosiu" a pytałem się wszystkich czy chcą dostawać mp3 wystarczyło kliknąć i byłoby po sprawie:(((
Poza tym Wojtek Sz ma fajną cyfrówke i laptopa z programem muzycznym(Twój nos już sięga od gór do morza)fuj

To teraz druga sprawa wyskakiwanie z meilem sprzed ponad mięsiąca to już przesada.(I jeszcze jaka bura może w mojej teorii
spiskowej jest prawda?Raport pelikana)Piszesz :"miał obowiazek kogoś zapraszać, a zwłaszcza kogoś kto ma problemy z
zaspiewniem swoich pisenek i jest podpity na scenie"(ktosiu trzeba mieć swoje piosenki żeby o tym pisać)i przesadziłeś,graliśmy w projekcie
tylko trzy razy( Wetlina i dwa razy Rzeszów).Przyznam że na pierwszym Rzeszowie dałem plame ale nie taką jak inni z projektu.(tu zamilkne)
(to tyś przycził to jedno piwo pod stołem sekuritate czy soś)
Na drugim nie śpiewałem więc nie wyjeżdżaj z takim tekstem
A co do żałośności to kto wpadł na pomysł by na koncercie udawać sex na scenie.
To że w namiocie niezmienia samego faktu że to było żałosne.
Na koniec powiem tak:nie jestem aniołem ale też nie jestem idjotą, takie teksty możesz cedzić pijanym gimnazjalistką.
Po czwarte "Zrób z każdym z tym punktów co chcesz, ja jak wyraziłem chwilę wczesniej
nieo koncerccie W górach w Jaślie na forach, Twojej zachowania i wypowiedzi są
dla mnie ŻENUJĄCE."9jak napisałem wcześniej;(teraz absolutnie nie dopuszcze by w górach u Mnie grało)
czekam na przeprosiny
Pozdrawiam Neron"
Po tym były tylko obelgi na gg skype i ataki udane na poczte Evil or Very Mad
Witam Smile))Jak już powiedziałem A to trzeba powiedzieć B!!!Kończąc cztero letnią"owocną" współprace z "Projektem" małe podsumowanie.
Na 38 koncertów zagrałem tylko na trzech:)))Kto by się nie wnerwił czytając takie teksty"wystąpiły gwiazdy piosenki turystycznej:
Dom o Zielonych Progach, grupa PELTON oraz Wojtek "Neron" Warchoł. Zespoły te mają już za sobą dziesiątki koncertów,
udział w festiwalach piosenki (m.in. YAPA i Bazuna), kilka wydanych płyt"tu link
http://www.odkryjbieszczady.pl/index/galerie/imprezy/06/w_gorach_rzeszow.htm
A miały być nagrania koncerty po całej Polsce i inne:((( Skończyło się na trzech występach ściśle kontrolowanych:(((
Wspomne o jednym roku co nie dostałem żadnej informacji co się dzieje w "projekcie". Za wykonywanie "Łematy" dostałem wpis na strone ,
dwie płyty (3ka w górach,dom o z...) i koszulke:)))Mnustwo obietnic jak się okazało bez pokrycia.O nagraniach dowiadywałem się
z forum,pewnie to wielka tajemnica.


Szanowny panie adminie tejże strony,prosze o wykasowanie Mojego linku(wykonawcy) i całej zawartości.
Wszystkich moich piosenek w śpiewniku i wszystkiego co dotyczyło Mojej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stirlitz
Admin


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 269

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neron, jeszcze raz ci piszę, twoje prywatne sprawy z DOZP nas nie interesują. Forum nie służy do prywatnych wojenek. Powstrzymaj się proszę od cytowania a raczej floodowania prywatnej korespondencji.
_________________
"Podró?e s? diabelskim wynalazkiem cz?owieka, który pod wzgl?dem nieprzyjemno?ci, zm?czenia, niebezpiecze?stw, utraty czasu, szarpaniny da si? porówna? tylko z wojn?" Henri Millon Montherlant
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Neron
Bywalec pogórzy


Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 248

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasuj

Dodane po 17 minutach:

Ten kurczak z .......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vaneska
Turysta barowy


Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 80

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z taką miną przy życzeniach "miłych snów" Neron, muszę przyznać że były... miłe "inaczej"... nie wiem dlaczego nastąpiły one po serii okazów złości z którymi miałam wspólnego tyle co zeszłoroczny snieg... tym niemniej jeśli już masz ochotę wyładować się na kimś - służę swą skromną osobą na której (mimo niewielkich gabarytów) może "parę psów do powieszenia" się zmieści...
//co do relacji - ciągle jeszcze nie mogę odespać, więc było naprawdę spox Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pluszcz
Admin


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 220

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neron, czy na wszystkie możliwe fora będziesz wklejał te wasze maile?

masz chyba telefon do Wojtka, wyjaśnijcie tę sprawę raz na zawsze !! a nie jakieś publiczne pranie.. jak chcesz już tak wszystko dokładnie przedstawiać, to może wklej też inne swoje maile do Wojtka ? bo chyba są niemniej ciekawe :>

tutaj wszyscy wiemy przecież, że ŁEMATA jest Twoja, ale jak sądzę, nie ustaliliście tej kwestii do końca po prostu, więc to zrób !!
Dom jeśli śpiewa tę piosenkę, powinien powiedzieć, czyja jest (co zresztą - nie licząc tej YAPY - raczej zawsze mówi, z tego przynajmniej co ja zauważyłam).. ale widać nie ustaliliście tej kwestii do końca, więc nie pisz tutaj tego, tylko po prostu pogadaj z W. i TYLE ! raz na zawsze się to skończy!
na pewno jeśli zabronisz wykonywania ŁEMATY publicznie, Dom nie zaśpiewa jej już nigdy.

ALE - labości - zadzwoń i mu to powiedz (powiedz: ZABRANIAM i będzie jasne przynajmniej) !! bo takie pisanie na forach nic nie zmieni.

pozdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dziadek
Bywalec pogórzy


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 210

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no no jak na pierwszy dzień wiosny to zrobiło sie gorąco pomimo że pada deszcz....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Kultura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 3+1 =


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum