Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna skpb.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dom

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hart
Zagubiony turysta


Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sob Lip 23, 2022 5:23 pm    Temat postu: Dom Odpowiedz z cytatem

Czy wy też marzycie o budowie swojego wymarzonego domu. Ja już od kilku lat o tym myślę. Wczoraj chłopak kazał mi wybrać projekt domu i wybrałam taki: https://www.mgprojekt.com.pl/sosenka-5-wariant-b. Może w końcu udało mu się wziąć kredyt i robi mi niespodziankę. Oby!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
soniaa
Gość





PostWysłany: Wto Cze 20, 2023 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak nie ma jak to mieć swój dom, jeszcze z ogrodem - coś wspaniałego... Wiem, bo ja tak mam Wink. Także bardzo się cieszę... Aktualnie trochę przystanęłam urządzaniem na ogrodzie, ponieważ chcę w nim wykonać miejsce do relaksu, aby móc oderwać się od codzienności. A fajnie się składa, ponieważ znalazłam sauny i balie ogrodowe u firmy Polska Bania i myślę, że na coś takiego się zdecyduję.
Powrót do góry
abedageapc



Dołączył: 22 Cze 2023
Posty: 3

PostWysłany: Czw Cze 22, 2023 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka wam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aleksis88
Gość





PostWysłany: Nie Lip 23, 2023 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i super... Nie ma jak kto mieć swój kąt na ziemi, ja właśnie też się buduję i teraz przyszedł czas na to, aby wybrać okna barlinek i tak zastanawiam się nad tym - gdzie szukać takich elementów? No bo okna są ważne, a chcę wybrać jak najlepiej.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum skpb.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 1+3 =


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum